Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik gospodarczy, dozorca

ikona Dodano: wczoraj

PANMAR WOOD – producent podłóg z naturalnego drewna oraz produktów z płyty klejonej poszukuje osób na stanowisko

Pracownik gospodarczy, dozorca
Szczepańcowa

Obowiązki

  • ochrona obiektów, obszarów, urządzeń i mienia powierzonego do ochrony
  • wykonywanie prac gospodarczo-porządkowych (np. koszenie trawy)
  • wykonywanie prac remontowo – budowlanych
  • wykonywanie prac naprawczych
  • wykonywanie czynności związanych z obsługą ruchu pojazdów

Wymagania

  • posiadanie prawa jazdy kat. B
  • spostrzegawczość i zaangażowanie w działaniu
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Aplikacje zawierające dane tj. imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez kandydata, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy przesyłać w terminie do 31.07.2022 r.:

  • na adres Aplikuj z dopiskiem w temacie: Panmar – dozorca, pracownik gospodarczy
  • lub za pomocą linku - https://panmar.pl/kariera/
 W przypadku chęci wykorzystania Pana/Pani aplikacji dla potrzeb przyszłych rekrutacji prosimy o załączenie oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie  danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez PANMAR Czekańska Szmyd Spółka jawna przez okres najbliższych 3 miesięcy”.

Jeśli w przesłanych dokumentach aplikacyjnych znajdować się będą szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO prosimy o załączenie oświadczenia:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach  jeśli dane te obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO”.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Więcej o firmie: www.panmar.pl

ikonaSzczepańcowa
Panmar Czekańska Szmyd sp.j.