Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik Gastronomii / Pomoc Kuchenna (roznoszenie posiłków)

Dodano: 13.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Kontakt telefoniczny: 606 898 220

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Pracownik Gastronomii / Pomoc Kuchenna (roznoszenie posiłków)

Warszawa

Oferujemy:

Dobra, stabilna praca  - umowa o pracę! lub umowa zlecenie
Praca: poniedziałek – piątek / możliwe weekendy i święta
Elastyczny grafik: zmiany 8-godzinne lub 12-godzinne
Stawka godzinowa: 18,30 zł brutto/godzina
Darmowy posiłek
Dodatki
TERMINOWE WYPŁATY!

Wsparcie Zespołu i przełożonego

Zadania:

Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług.
Pomoc na kuchni, dystrybucja posiłków do pacjentów.

Oczekujemy:

Chęci do podjęcia pracy na stałe
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Książeczka SANEPID