Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik fizyczny

Dodano: 09.12.2021
Umowa zlecenie
Inny

Nasz Klient, firma świadcząca specjalistyczne usługi weterynaryjne w zakresie opieki nad średnio i wielkotowarowymi stadami trzody chlewnej, poszukuje pracowników fizycznych.

Pracownik fizyczny

Opole

Obowiązki

Oferujemy Ci pracę, w ramach której będziesz zajmował się pakowaniem w worki pasz dla zwierząt. Proces produkcji, w którym będziesz brał udział, jest częściowo zautomatyzowany – będziesz pakował w worki zmieszane uprzednio przez maszynę surowce, a następnie odbierał, zszywał i układał worki napełniane przez wagopakowarkę. Gotowe worki ważą od 20 do 30 kg.

Będziesz pracował w Opolu w godzinach od 8:00 do 16:00.

Jesteśmy agencją, która pomoże Ci znaleźć zatrudnienie. Naszą legalną działalność potwierdza wpis do KRAZ pod numerem 13395. Znamy pracodawców, którzy poszukują pracowników takich jak Ty. Jednym z nich jest nasz klient, którego poznałeś wyżej. Szukasz pracy? Poznaj szczegóły!

Wymagania

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Jeśli charakteryzuje Cię siła i wytrzymałość fizyczna – aplikuj na tę ofertę.

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę zlecenia,
  • stawkę 19,86 zł/h brutto (15 zł/h netto),

Podejmując z nami pracę zyskujesz:

  • opiekę rekruterów i logistyków na etapie procesu rekrutacji,
  • możliwość negocjacji stawki ze Zleceniodawcą w Twoim imieniu,
  • brak opłat w trakcie procesu rekrutacji,
  • legalne zatrudnienie.

Za sposób i cel wykorzystywania Twoich danych osobowych oraz za ich bezpieczeństwo odpowiada administrator: time2work sp. z o.o. z siedzibą ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole, REGON: 161 493 934. Administrujemy danymi osobowymi osób poszukujących pracy. Twoje dane przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, dlatego też mogą zostać przekazane potencjalnemu pracodawcy i firmom, realizującym usługi biurowe i informatyczne. Dane, które są dla nas niezbędne byśmy mogli Cię rekrutować przetwarzamy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu -art.6 ust.1 lit. F. -art. 221§1 ustawa Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. lub Twojej zgody: art.6 ust.1 lit. A – jeżeli przekazujesz nam w swoim CV dodatkowe informacje o sobie traktujemy to jako zgodę na ich przetwarzanie.

Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Twoje dane osobowe traktujemy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Twoje dane będą przez nas przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji lub przez 6 msc po wpłynięciu zgłoszenia (jeżeli istnieje możliwość wznowienia tego procesu rekrutacji), po tym czasie dane zostaną usunięte. W dowolnym momencie możesz zwrócić się do administratora I drogą mailową na adres: dane.osobowe@time2work.pl z prośbą o: dostęp o swoich danych, sprostowanie, usunięcie, ograniczenie przetwarzania, przeniesienie danych do innej firmy, wycofanie wyrażanej zgody (jeżeli dotyczy), zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Możesz także wnieść skargę do organu nadzorczego tj: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Opole
Time2Work Sp. z o.o.