Pracownik Działu Ofert i Realizacji
Zabrze
PDO/ZAB

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.
Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi konserwacji instalacji klimatyzacji i wentylacji na obiektach wielkopowierzchniowych na terenie całej Polski.

Obowiązki

  • Przygotowanie ofert kosztorysowych na podstawie dokumentacji technicznej obiektu, protokołów prac i zebranych informacji.
  • Weryfikacja dokumentacji protokołów przeglądów okresowych
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie realizacji zamówień klientów
  • Prowadzenie dokumentacji ofertowej
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznych systemów informatycznych
  • Konsultacje i negocjacje cen z dostawcami w zakresie przygotowania ofert i realizacji,
  • Zabezpieczenie materiałowo-logistyczne realizacji zaplanowanych na obiektach,
  • Nadzór nad wyposażeniem pracowników serwisu, w tym zakup nowych narzędzi.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • ogólna znajomość branży klimatyzacyjno - wentylacyjnej i prawa budowlanego
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3m,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane doświadczenie w przygotowaniu ofert kosztorysowych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • samochód służbowy, komputer, telefon,
  • abonament medyczny,
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego, szkolenia branżowe.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy."

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Zabrze

GD Profesja