Międzynarodowa firma zajmująca się dopasowywaniem i sprzedażą aparatów słuchowych poszukuje osoby do wsparcia działu księgowości, która będzie zatrudniona na umowę zlecenie

Pracownik działu księgowości
Łódź

Obowiązki
• Bieżące wsparcie w zespole księgowo – administracyjnym,
• Udział w procesach księgowych pod nadzorem,
• Weryfikacja i uzgadnianie dokumentacji księgowej,
• Archiwizacja dokumentów księgowych.

Wymagania
• Mile widziany status studenta IV lub V roku podobnego kierunku studiów
• Wysoka zdolność analitycznego myślenia,
• Komunikatywność, zaangażowanie,
• Otwartość na nowe doświadczenia zawodowe,
• Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy
• Praktykę w stabilnej firmie, która jest światowym liderem na rynku doboru aparatów słuchowych
• Możliwość zdobywania doświadczenia
• Wsparcie innych pracowników w codziennej pracy
• Przyjazną atmosferę

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o zawarcie w CV poniższej treści, jeżeli wyrażają Państwo taką zgodę. Jest ona niezbędna w procesie rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżących oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres dwóch lat. „
Administratorem danych osobowych jest Amplifon Poland Sp. z o.o., ul. Tkacka 50, 90-157 Łódź, Polska, NIP: 5252535602, infolinia: 800 88 88 99, e-mail: kontakt@amplifon.com.
Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@amplifon.com.
Dane są przetwarzane w celu prowadzonych działań rekrutacyjnych na podstawie przepisów prawa – artykuł 221 Kodeksu Pracy oraz wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie podania dodatkowych danych oraz wykorzystania danych w przyszłych rekrutacjach. Dane osobowe są przetwarzane w trakcie realizacji procesu rekrutacyjnego, a następnie dalej przechowywane w celach potencjalnego, ponownego wykorzystania przez okres do 2 lat.
Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom niż uprawnionym na podstawie przepisów prawa oraz nie będą przekazywane do państw trzecich.
Jednocześnie posiadają Państwo możliwość dostępu i aktualizacji podanych danych. Przysługuje Państwu prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do zrealizowania celu. W ramach realizowanego przetwarzania nie występuje profilowanie.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Łódź

Amplifon Poland Sp. z o.o.