Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik działu dostaw Ochota- Tygodniówki

ikona Dodano: 06.04.2022

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Poszukujemy osób chętnych od zaraz do pracy na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU DOSTAW W DROGERII na Ochocie

Pracownik działu dostaw Ochota- Tygodniówki
Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy rozładunku dostawy z kosmetykami
  • Praca ze skanerem
  • Przyjęcie dostawy
  • Dbanie o ekspozycję według ustalonych norm

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
  • Wynagrodzenie tygodniowe
  • Stawka brutto 22,5-24,00/ godz.

Tel. 693-315-862

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o
kontakt telefoniczny
www.workprofit.pl

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Barlickiego 7. (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016).

ikonaWarszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit