Praca Pracownik ds. technicznej obsługi obiektu

Dodano: 03.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o. o. jest częścią SK Group, jednej z największych firm w Korei Południowej. Grupa SK składa się z 114 firm, które dzielą wspólną markę SK. Firma produkuje m.in. separatory do akumulatorów litowo-jonowych (LiBS), wyświetlacze obrazów i urządzenia informatyczne. Planujemy stać się liderem na światowym rynku elektroniki i materiałów informacyjnych poprzez zwiększenie swojej konkurencyjności w obecnej działalności, w tym LiBS i FCW (Flexible Cover Window).

Pracownik ds. technicznej obsługi obiektu
Dąbrowa Górnicza

Obowiązki

  • Dbałość o prawidłowy stan techniczny obiektu
  • Dbałość o tereny na zewnątrz budynku
  • Ścisła współpraca z firmami świadczącymi usługi utrzymania nieruchomości, infrastruktury jak i wyposażenia firmy
  • Planowanie i realizacja drobnych napraw
  • Udział w kontrolach i przeglądach wykonywanych przez nadzór i podmioty zewnętrzne

Wymagania

  • Wykształcenie średnie / zawodowe lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
  • Umiejętność dokonywania drobnych napraw
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Umiejętność obsługi komputera
  • English CV is a must

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  •  dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • stołówka pracownicza/karta lunchowa
  • przyjazna atmosfera
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • dofinansowanie do telefonu
  • premie roczne lub półroczne
  • nagrody okazjonalne
  • dodatek do pracy zmianowej
  • bonus świąteczny
  • transport pracowniczy (tylko pracownicy zmianowi)

1.Przetwarzanie dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) przez SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o. oraz podmioty z grupy kapitałowej SK na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Zapoznałem się z klauzulą informacyjną zawartą w ogłoszeniu o pracy i otrzymałem informację o prawie do wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie przed jej wycofaniem.

2.Przetwarzanie dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych z CV i listu motywacyjnego do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych przez SK hi-tech battery materials Poland Sp. z o.o. oraz podmioty z grupy kapitałowej SK przez okres 3 lat po zakończeniu roku, w którym udzielono niniejszej zgody . Zapoznałem się z klauzulą informacyjną zawartą w ogłoszeniu o pracy i otrzymałem informację o prawie do wycofania mojej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie przed jej wycofaniem.