Dla swojego startegicznego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora automotive poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik ds. Reklamacji do Dostawców

Wrocław
IJA/IJA/2018/162/5

Zadania:

  • Reklamacje do dostawców oraz ich nadzór
  • Zatwierdzanie Raportów 8D

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczna
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • Znajomość obsługi komputera  - MS Office
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym

Oferujemy:

  • Pracę pozwalającą na doskonalenie i samorealizację
  • Wysoki stopień samodzielności przy wykonywaniu zadań
  • Pracę w grupie w przyjaznej atmosferze w środowisku międzynarodowym
  • Pracę w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym

Wrocław

HRK S.A