Polska firma budowlana podejmie współpracę wykwalifikowanym i odpowiedzialnym hydraulikiem na własnej działalności gospodarczej, A1 ze znajomością języka angielskiego bądź niemieckiego.

Pracownik budowlany : Hydraulik [Belgia]
Katowice

Obowiązki
- montaż instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych oraz CO
- zgrzewanie rur PE,PP
- praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania
- prowadzenie działalności gospodarczej bądź gotowość do jej założenia
- doświadczenie w pracy na stanowisku Hydraulika
- komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy kat B, auto

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pomoc przy zakwaterowania ( miesięczny koszt wynajmu 350 euro od osoby)
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby proszone o wysyłanie CV  lub kontakt telefoniczny pn. - pt. od 08:00 do 16:30 +48 510 926 184

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Katowice

REGESS