Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik budowlany

ikona Dodano: 17.04.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 9000 - 10000 zł / miesiąc

Informacje:

  • Pracownik ogólnobudowlany
  • Rozpoczęcie pracy: kwiecień 2022
  • Ilość wakatów: 2

Pracownik budowlany
Vejle

Obowiązki

  • Renowacja budynków,
  • Wykonywanie, montowanie oraz łączenie elementów stolarki budowlanej
  • Wybór drewna, które będzie najodpowiedniejsze do danej konstrukcji
  • Murowanie,
  • Inne prace budowlane

Wymagania

  • Doświadczenie i wykształcenie kierunkowe mile widziane
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dokładność i staranność,
  • Dobra sprawność fizyczna,

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków: 9000 PLN
8000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

  • Pomoc w organizacji mieszkania
  • Pomoc administracyjną w Danii
  • Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
  • Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
  • Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc
  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał
  • Bezpłatne zakwaterowanie

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Klauzula informacyjna więcej
ikonaVejle
PF-Gruppen