BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Praca zdalna/Cała Polska

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik biurowy z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
Siedlce

Obowiązki
·        Obsługa telefoniczna (infolinia przychodząca),
·        Tworzenie i aktualizacja zadań w aplikacji ASANA (możliwość przeszkolenia),
·        Telefoniczne przedstawianie oferty już istniejącym klientom,
·        Obsługa Social Mediów,
·        Pisanie tekstów w języku polskim lub angielskim oraz artykułów na stronę www,
·        Stały kontakt z klientami,
·        Tworzenie wpisów na FB oraz Printrest.

Wymagania
·        Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
·        Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
·        Znajomość języka angielskiego,
·        Umiejętność i lekkość w pisaniu tekstów w języku polskim oraz angielskim,
·        Znajomość aplikacji ASANA będzie atutem,
·        Umiejętność korzystania z Social Mediów,
·        Komunikatywność,
·        Chęć do pracy,
·        Samodzielność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w warunkach domowych,
  • Pracę 7h dziennie na warunkach dostosowanych do osób niepełnosprawnych,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Dodatkowe 10 dni urlopu w przypadku orzeczenia o stopniu umiarkowanym lub znacznym,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Szkolenie z RODO,
  • Szkolenie BHP.

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz
+48517770018
Nasza strona: www.bponetwork.pl
FB: BPO Network Sp. z o.o.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Siedlce

BPO NETWORK Sp. z o.o.