Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZ. FRANCUSKIM LUB WŁOSKIM

Dodano: 29.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

W ramach aktualnie prowadzonych rekrutacji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZ. FRANCUSKIM LUB WŁOSKIM
Bratkówka

Obowiązki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- monitorowanie terminowości i poprawności realizacji zamówień na rynek zagraniczny,
- obsługę zgłoszeń reklamacyjnych,
- zapewnienie wysokiego poziomu współpracy logistycznej z naszymi klientami poprzez efektywną współpracę z zewnętrznym operatorem logistycznym, przewoźnikami oraz innymi działami wewnątrz naszej organizacji, w tym z Działem Sprzedaży,
- inicjowanie i realizację aktywności optymalizacyjnych w zakresie obsługi klienta i dystrybucji.

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie w obszarze obsługi klienta,
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub włoskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,

komunikatywność oraz umiejętność skutecznego działania w zespole
- zdolność analitycznego i logicznego myślenia.

Oferujemy

- umowa o pracę,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
- przyjazną atmosferę,
- niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na email: Aplikuj, z dopiskiem "PRACOWNIK BIUROWY", bądź zgłosić się osobiście w siedzibie firmy MAX-STONE, Bratkówka 130A.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na email: rekrutacja@maxstone.pl, z dopiskiem "PRACOWNIK BIUROWY", bądź zgłosić się osobiście w siedzibie firmy Bratkówka 130A. Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez MAX-STONE SP Z O.O. SP. K. z siedzibą w BRATKÓWKA 130a (dalej „MAX-STONE”) jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.

Prosimy o przesyłanie CV na email: rekrutacja@maxstone.pl bądź zgłosić się osobiście w siedzibie firmy Bratkówka 130A.