Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik bez doświadczenia

Dodano: dzisiaj

Jeśli nie masz doświadczenia a szukasz pracy to czekamy właśnie na Ciebie

Pracownik bez doświadczenia

Łazy

Obowiązki

W zakresie obowiązków pracownika będzie obsługa maszyn produkcyjnych do cynkowania. Przygotowanie elementów do cynkowania oraz kontrolowanie procesu produkcyjnego.

Wymagania

Sumienność, chęć nauki i rzetelność w wykonywaniu pracy

Oferujemy

Przyszły pracownik zostanie przez nas kompleksowo wyszkolony, otrzyma odpowiednie wyposażenie. Dokładna informacja o wynagrodzeniu zostanie przedstawiona podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i wzrastające wynagrodzenie  po zakończeniu szkolenia. Dodatkowe ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę.

Praca w systemie zmianowym: 6-14
                                                 14-22
                                                 22- 6
Ze względu na charakter pracy oferta skierowana dla mężczyzn.
Wynagrodzenie brutto od 3600 zł.