Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik administracyjno-biurowy

ikona Dodano: 12.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie działu sprzedaży i zakupu
  • Przygotowanie oraz rejestrowanie dokumentów
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i ich archiwizacja
  • Nadzorowanie i przeprowadzanie codziennych rozliczeń transakcji
  • Wsparcie działu rozliczeń w sprawach cyklicznych płatności, rozliczeń i dokumentacji
  • Kontakt z wybranymi Klientami
  • Realizacja powierzonych spraw administracyjno- biurowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, rzetelność i systematyczność
  • Umiejętność działania w środowisku wymagającym radzenia sobie z wieloma priorytetami w tym samym czasie
  • Otwarte usposobienie, zaangażowanie i wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy biurowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Premię od osiągniętych wyników
  • Różnorodność zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy

O nas

Zakład Zaopatrzenia „Tech-Mat” Sp. z o.o. to Firma rodzinna z ponad 30-letnią tradycją w dystrybucji surowców dla sektora cukierniczo-piekarskiego oraz lodziarskiego i gastronomicznego.

Klauzula informacyjna więcej
Pracownik administracyjno-biurowy
ikonaBydgoszcz
Zakład Zaopatrzenia Tech-Mat Sp. z o.o.