Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownica/k sprzątająca/y

ikona Dodano: dzisiaj
ikona Umowa zlecenie
ikona Część etatu
ikona Praca stacjonarna

Firma INWEMER jest ogólnopolskim dostawcą usług utrzymania czystości dla firm i instytucji, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Obsługujemy ponad 6500 zróżnicowanych obiektów i zatrudniamy obecnie ponad 8000 osób.

Pracownica/k sprzątająca/y

Będzin
ul. Małachowskiego, godziny pracy: od 8.30 do 9.30, od pon. do pt.

Obowiązki

  • utrzymanie porządku i czystości w placówce bankowej: sprzątanie pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, ścieranie kurzu, wynoszenie śmieci, serwis zaplecza socjalnego oraz toalet
  • inne prace porządkowe

Wymagania

  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • pełnoletność

Oferujemy

  • umowę zlecenie, stawka: 19,70 zł brutto / 1 godzina
  • stabilną pracę
  • wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaBędzin
INWEMER System sp. z o.o.