Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Prace manualne - Lubieszyn

Miejsce pracy: Lubieszyn
Nr Ref. manualne/05/18

Szczecin
manualne/05/2018

Obowiązki
- Praca manualna przy produkcji wiązek kablowych,
- Obsługa maszyn,
- Pakowanie towaru.

Wymagania
- Wykształcenie min. zawodowe,
- Odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie do pracy.

Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie,
- Pracę jednozmianową - od 7 do 15, od poniedziałku do piątku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: Aplikuj

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Szczecin

KADRY SERWIS Sp. z o.o.