Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca w sklepie/ SŁUBICE/19,60 zł brutto/h

Dodano: 09.01.2022
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Opis oferty pracy:

MK INTERIM jest Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do krajowego

rejestru pod numerem 9305.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko: KASJER -SPRZEDAWCA
LOKALIZACJA: Słubice ul.Kopernika 5

Obowiązki:

-obsługa kasy,

-wykładnie towaru,

-obsługa lady mięsnej

Wymagania:

- Książeczka sanepid.

- Dyspozycyjność od zaraz

- Odpowiedzialność

- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

- Stawka godzinowa 19,60 brutto/h

- Pracę w miłym i zgranym zespole.

-Godziny pracy (praca dwuzmianowa) I. 6:30-14:30 II. 14:00-22:00

Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie www.mkinterim.pl/rodo.html

Informujemy, że administratorem danych jest MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej z siedzibą w Warszawa, ul. Rydygiera 11 lok. 220 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Słubice
MK Interim Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej