PRACA W PRALNI

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
11 - 12 € / godzinę
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

39cb2ade73a8d36c1b6465c2d94e5c75.jpeg88e6b0291f2ee4fe4e3eee27425c5668.pnga736e32a445b509b98009a33fbe97d23.jpeg

GP Recruitment to firma rekrutacyjno-konsultingowa świadcząca firmom efektywne usługi rekrutacyjne i selekcyjne, wpisana do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 25722.
Z sukcesem działamy na międzynarodowym rynku rekrutacyjnym od ponad 17 lat - od 2004 roku.

Gingelom

Obowiązki

1.     Obsługa pralek przemysłowych, żelazek automatycznych
2.     Sortowanie materiałów, wkładanie ręczników/prześcieradeł/ubrań do maszyn
3.     Wyjmowanie prania z maszyn, składanie, pakowanie i skanowanie artykułów
4.     Przygotowywanie zamówień

Wymagania

1.     Mile widziane doświadczenie
2.     Podstawowa znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego
3.     Umiejętność pracy w zespole
4.     Dokładność i elastyczność

Oferujemy

1.     Wynagrodzenie: 11.71€ brutto/h
2.     Praca dwuzmianowa: poniedziałek-piątek: 6:30 – 15:00 lub 13:30 – 22:00 (11:30-20:00)
3.     Premia za zmianę: 10%
4.     Bony żywnościowe: 5 € dziennie
5.     Zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport do/z pracy
6.     Zatrudnienie na belgijskich warunkach
7.     0,9 €/dzień dodatku transportowego

Warunki aplikacji
GP Recruitment Sp. z o.o., NIP: 5252844987, nr ewidencyjny w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia: 25722
(dalej GPR) dokonuje selekcji i doboru personelu dla pracodawców zagranicznych.
1. Przekazane przez Ciebie informacje będą wykorzystywane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą przez GPR w sprawie ofert pracy i aktualnych ofert pracy.
2. Dane podane w Twojej aplikacji nie będą przekazywane osobom trzecim, ponieważ ta aplikacja nie jest CV.
3. Masz prawo w każdej chwili zażądać usunięcia, uzupełnienia i poprawienia przekazanych danych.
4. Podane przez Ciebie dane będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych.
5. Aby ułatwić Ci poszukiwanie pracy, GPR może również przesyłać inne oferty pracy na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Jeśli nie chcesz w przyszłości otrzymywać takich ofert pracy, będziesz miał możliwość ich odrzucenia.