Podopieczna ma 74 lata ma nowotwór przez co często jest bardzo osłabiona. Poza tym porusza się samodzielnie i sama sobie radzi z większością czynności.

Praca w Niemczech u starszej Pani, Überlingen

Überlingen

Obowiązki:

Związane z opieką to: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy jedzeniu oraz gotowość do czuwania w nocy.

Dodatkowo przygotowywanie posiłków oraz sprzątanie.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka, doświadczenia w opiece nad osobami strasznymi oraz zaangażowania w pracę i wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec, wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Wynagrodzenie miesięczne: 1150 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4466

Ada

Elastyczne podejście do pracownika. Duże możliwości rozwoju i czerpania nowej wiedzy. Miło i bezstresowo. Polecam.

antonin

Firma OK. Dużo świetnych fachowców w warsztatach, handlowców i innych. Zdarza się jednak tam zatrudniać rzekomych uzdrawiaczy biznesu którzy wywracają do góry nogami to co wcześniej inni zbudowali. szykuje się kolejna klapa tak jak w 2012

anno

Frima baradzo mi się podoba , a tak samo atmosfera jaka panuje w tej firmie