Wiele atrakcyjnych ofert pracy. Sprawdź to!

Podopieczny: Hans-Andreas

Stan zdrowia:

Po udarze, inkontynentyny, porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu.

Praca w Niemczech jako opiekun osób starszych

Obowiązki:

Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomocy przy wstawaniu, obsługa wózka inwalidzkiego oraz gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:

Język niemiecki na poziomie dobrym.

Mile widziane doświadczenie w opiece w Polsce lub za granicą.

Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

Zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.

Stały kontakt z opiekunek kontraktu

Wyżywienie oraz zakwaterowanie

Wynagrodzenie: 1180-1220 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3728

Polecam pracę w Wandoo! Super atmosfera i świetni przełożeni! Idzie się ze wszystkim dogadać! :)

Karo39

Mogę polecić pracę dla tej firmy. Moim zdaniem firma jest uczciwa, wypłaty następują zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dobry kontakt z koordynatorem i w razie problemów, rzeczywiście nie zostawiają bez pomocy. Pracuję dla tej firmy od kilku miesięcy i jak do tej pory współpracę oceniam bardzo pozytywnie :)

Beata

Jestem w pełni zadowolona z moich koron. Niska cena, jakość i wspaniałe wykonanie. Polecam protetyka Czaczkowskiego z gabinetu Cedent!