Pani Anja poszukuje opiekunki. Mieszka w Schwabach.

Jest osobą całkowicie leżącą, prawie nie wstaje z łóżka, w związku z tym konieczne jest przekładnie i gimnastyka aby uniknąć odleżyn. Podopieczna jest odżywiana przez sondę.

Praca w Niemczech dla opiekunów i pielęgniarek

Schwabach

Obowiązki:

Do obowiązków opiekuna głównie należy głównie opieka nad podopiecznym czyli utrzymywanie higieny ciała, zmiana pielucho-majtek, gotowość do opieki w ciągu nocy. Dodatkowo utrzymywanie porządku w domu.

Wymagania:

Poszukujemy Pani, której język jest na poziomie dobrym oraz która posiada doświadczenie w pracy z osobami starszymi oraz leżącymi.

Oferujemy:

Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.

Wynagrodzenie: 1250 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 4740 podając również swoje imię, nazwisko ideklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

tamarka

Pracodawca bardzo w porządku. W aptece zawsze wszystko ustalone wedug harmonogramu, więc nic nasz nie mogło zaskoczyc .

Ochroniarz

Witam . Praca Fajna i Przyjemna w Firmie Agopol - Ekotrade

Dorri

Polecam tą agencje. Wszystko sprawnie załatwione. Pensja dobra.