Pani Jutta ma głównie problem z poruszaniem się. Wymiennie używa chodzika i wózka w zależności od samopoczucia.

Praca w Niemczech dla kobiet

Obowiązki:

Praca opiekunki to prace związane z opieką nad podopieczny ale również obowiązki związane z prowadzeniem domu.

Wymagania:

Poszukujemy osób, których znajomość języka jest na poziomie komunikatywnym, które mają doświadczenie.

Oferujemy:

Pracę w firmie, która działa z powodzenie od wielu lat na polskim rynku.

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3998

Gal anonim

Gowork! No nareszcie to jakoś wygląda! Super, że jeszcze przed świetami!

Anonimowy

Nowa odsłona strony jest o wiele lepsza niż poprzednia

nieśmiały

Super firma, super atmosfera