Pani Christa

Miejscowość: Cuxhaven

Stan zdrowia: Pani przeszła udar, ma problemy za słuchem oraz z nietrzymaniem moczu.
Ma wbudowany rozrusznik serca.

Praca w Niemczech

Cuxhaven

Obowiązki:

Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, pomocy przy wstawaniu, obsługa wózka inwalidzkiego oraz gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:

  • Język niemiecki na poziomie dobrym.
  • Mile widziane doświadczenie w opiece w Polsce lub za granicą.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
  • Stały kontakt z opiekunek kontraktu
  • Wyżywienie oraz zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie: 1180-1200 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 2458

Wiele atrakcyjnych ofert pracy. Sprawdź to!

Wiki

Jak ktoś lubi pracę w handlu to z całą pewnością będzie zadowolony.

Kostek

W zeszłym tygodniu rozpocząłem pracę w Ortel. Wrażenia mam pozytywne. Fajni ludzie, fajna atmosfera. Wszystko dobrze wytłumaczone.

Pracownik

To wcale nie jest żart ponieważ firma jest dobra, dobrze się tu pracuje.