Praca w kuchni w Pensjonacie
Białystok

Zakres obowiązków
·      Praca w kuchni
·      Przygotowanie dań kuchni tradycyjnej

Czego oczekujemy

·      Doświadczenia w pracy w kuchni
·      Motywacji do pracy
·      Samodzielności i zaradności
·      Dobrej organizacji własnego czasu pracy
·      Sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
·      Dyspozycyjności

Co oferujemy
·      Oferta pracy tymczasowej
·      Legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
·      Pracę w restauracji w Pensjonacie
·      Praca – ok. 10 godzin dziennie
·      Wynagrodzenie  - 13 zł netto/godz.
·      Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione na miejscu

Numer KRAZ Contrain Poland Sp. z o.o.  - 5612

Jak rekrutujemy

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Contrain Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Towarowej 35, 61-896 Poznań. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl
Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl
a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 221 k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Administratora.
b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Administratora.
c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy

Pełną treść klauzuli informującej o przetwarzaniu danych osobowych oraz o Państwa prawach, można znaleźć w linku: http://contrain.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/#informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych.

Białystok

Contrain