Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

praca w branży kwiatowej

Dodano: dzisiaj

Agencja pracy Bestenwest Work Sp. z o.o (nr13657) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób do pracy przy kwiatach.
Praca odbywa się na hali produkcyjnej.

Aalsmeer

Obowiązki
Układanie, pakowanie, załadunek, rozładunek, sortowanie kwiatów
oraz robienie bukietów.

Wymagania
- gotowość do pracy
- sumienność
- zaangażowanie

Oferujemy
- zakwaterowanie z dojazdem do pracy
- stawkę godzinową gwarantowaną, zgodną z holenderskim standardem oraz prawem pracy
- wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto pracownika

Oferta bez znajomości języka.

Prosimy o kontakt:
tel.: Marta 730-611-400, Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Aalsmeer
BestenWest Work Sp. z o.o.