Ikona koszyka ofert

Praca tynkarz maszynowy za granicą

ikona Dodano: wczoraj
ikona Inny
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona 12100 - 17900 zł / miesiąc
ikona Rekrutacja zdalna

Mittweida

Praca - Niemcy - 16-18€ netto - od zaraz!

Oferujemy:

  • stawka  16-18€ /h NA RĘKĘ
  • zwrot kosztu przejazdu do Niemiec
  • zaliczki 150 euro co tydzień
  • ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość urlopów i zjazdów do Polski
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • stałe wsparcie polskiego opiekuna
  • podwyżka dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników
  • praca od zaraz
  • bezpieczny wyjazd – 100% wypłacalności przez naszą firmę
  • terminowe wypłaty
  • możliwość rejestracji w ZUS
  • wysoka premia za polecenie pracownika
  • długotrwała i legalna praca w Niemczech
  • zdalna, szybka i bezpieczna rekrutacja

Twoje zadania:

  • wykonywanie tynków maszynowych (cementowo-wapiennych)

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie min. 3 lata w tynkach maszynowych
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • auto na wyjazd

74d45ac3fa7dd00e6e0ae7ed7cd58763.jpg

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o zgłaszanie się za pomocą przycisku 'Aplikuj'
lub o kontakt telefoniczny w godzinach 08:00-18:00

In-Serv Team

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Klauzula informacyjna więcej
ikonaMittweida
InServ