Praca przy sortowaniu odpadów- Niemcy

Dodano: dzisiaj

Jeśli nie chcesz już dłużej pracować przez polskich pośrednikow na polskiej umowie zlecenie – aplikuj!

Jesteśmy niemiecką firmą i podlegamy od wielu lat pod kontrolę niemieckich urzędów. I wlaśnie dlatego europejskie standardy pracy to dla nas oczywistość. A dla Ciebie ?

Od zaraz poszukujemy 16 osób na stanowisko:

Sortowacz / Pracownik fizyczny- Praca w Regionie Kolonia/Bonn

3b91d99bfd31d600cfa486be5170b198.png

Kolonia

Obowiązki:

  • Segregowanie przy taśmie odpadów komunalnych w firmie recyklingowej

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy;
  • Warunek konieczny: prawo jazdy i wlasny samochod do dojazdu do miejsca pracy z zakwaterowania (jesli aplikuje wiecej osob jako grupa, wystarczy, ze tylko jedna z nich bedzie posiadac prawo jazdy i samochod;
  • Podstawowa znajomosc j. niemieckiego bedzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem zdrowotnym, rentowym i ubezpieczeniem;
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora, także w weekendy;
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie + konkurencyjne wynagrodzenie zawsze terminowo wypłacane;
  • Możliwość awansu i rozwoju w ramach struktur firmy;
  • Polską gościnność i niemieckie standardy pracy.

Na naszych zleceniach pracują również kobiety - nie wachaj się zatem aplikować. Chcecie jechac większą grupą ? Serdecznie zapraszamy!

Jak wygląda proces rekrutacji ?

1. Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w formie elektronicznej (CV)

2. Nasi polskojęzyczni Specjaliści ds. Rekrutacji zapoznają się z Państwa CV w przeciągu kolejnych 48h.

3. W przypadku pozytywnej wstępnej weryfikacji dokumentów aplikacyjnych w przeciągu 5 dni roboczych Państwa Opiekun skontaktuje się z Państwem telefonicznie. Podczas rozmowy ustalicie wspólnie oczekiwania i wymagania wobec nowej pracy.

4. Po dopasowaniu Państwa oczekiwań i wybranie konkretnego zlecenia, otrzymają Państwo wszelkie niezbędne informacje oraz umowę w formie elektronicznej do wglądu.

5. Wszystko pasuje? Witamy w smartjobs – Team!

Informujemy, że aplikując na powyższe stanowisko, zgadzacie się Państwo na przetwarzanie Państwa danych osobowych w naszych systemach komputerowych. Podstawą prawną dla przetwarzania danych jest Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych Art. 6 lit. b), zgodnie z którym przetwarzanie danych osobowych w ramach działań przedumownych jest dozwolone, jeżeli są one przeprowadzone na wniosek osoby, której dane dotyczą. W każdej chwili mogą Państwo wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych pisząc na adres mailowy datenschutz@smartjobs.de