Pośrednictwo Pracy Tymczasowej Up Recruitment Sp. z o. o. z siedzibą w Tarnowie z certyfikatem o numerze 13887 poszukuje osób do pracy jako:

Prace przy Orchideach

Westland

13887

Praca przy Orchideach
Westland
13887

Obowiązki
Obowiązki:
- prace przy orchideach ( sztokowanie, pakowanie, sortowanie)

Wymagania
Wymagania
- chęć i motywacja do pracy
- nie wymagana znajomość języka obcego
-doswiadczenie mile widziane

Oferujemy
Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wypłaty tygodniowe
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- bezpłatny dostęp do Internetu
- legalne zatrudnienie- praca na dłuższy okres czasu

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń 511 757 402/ 888 092 119 lub wyślij cv na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Westland

Up Recruitment Sp. z o.o.