Praca przy choinkach

Gmina Glamsbjerg
Dodano: 11.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
7500 - 9500 zł / miesiąc
Rekrutacja zdalna

Informacje
Pracownik leśny - wycinka choinek pilarkami spalinowymi i ręcznym skorpionem
Numer oferty L-107
Rozpoczęcie pracy: OD ZARAZ
Zakończenie prac: koniec listopada/początek grudnia
Ilość wakatów: 20

L-107

Obowiązki
Zakres obowiązków

  • Obsługa piły łańcuchowej

  • Cięcie drzew / gałęzi

  • Prace porządkowe w lesie

  • Przestrzeganie norm BHP.

  • Wynoszenie ściętych choinek

Wymagania
Oczekujemy

  • Dyspozycyjność,

  • Dobra sprawność fizyczna,

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Doświadczenie

Oferujemy
Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ 8000 PLN
7000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17):
Klaudia W. 696 884 799

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

"W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."
PF-Gruppen