Agencja Pracy Czasowej Jupiter ma już dwadzieścia lat doświadczenia w rekrutacji i selekcji pracowników (nr cert. 10790). Nasi wykwalifikowani, pełni motywacji, pracownicy tymczasowi pochodzą głównie z Polski i mogą być zatrudnieni w różnych sektorach: w branży spożywczej, transportowej, w dystrybucji i w sektorze AGF.

Praca produkcyjna przy owocach i warzywach dla par i nie tylko

Venlo

Obowiązki

  • sortowanie i pakowanie owoców, warzyw lub cytrusów na taśmie produkcyjnej
  • ważenie produktów do pojemniczków
  • stickerowanie produktów
  • inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawcę

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy

  • Pomoc polskiego personelu po przyjeździe do Holandii
  • Pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
  • Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
  • Darmowy transport do pracy
  • Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.
  • Możliwa praca także dla par
  • Stawki zgodne z holenderskim CAO
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Dodatki urlopowe i wakacyjne

Venlo

JOBS.PL S.A.