Praca opiekuna w Niemczech, wysokie zarobki, praca od zaraz
okolice Stuttgartu
NIEM_893A

Nasz podopieczny:

GoWork.pl  zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych.  Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla Pani Friedy z cukrzycą.

Miejsce zlecenia: okolice Stuttgartu

Opieki potrzebuje: Pani Frieda, 100 kg, 160 cm wzrostu, II stopień opieki

Przez większość czasu leży w łóżku, jeździ jedynie na wózku inwalidzkim i potrzebuje pomocy drugiej osoby by wstawać i siadać. Choruje na cukrzycę, ma nadwagę a przez to, że leży ma odleżyny.

Obowiązki:

Trzeba prowadzić gospodarstwo domowe, robić zakupy, gotować, sprzątać.

Do zadań opiekunki należeć również będzie: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, czynnościach toaletowych. Opiekunka będzie również przenosić Panią z wózka na łóżko.

Wymagania:

Opiekunka musi być osobą silną i powinna potrafić robić transfer.

Od kandydatek wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, dobrej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki (1200 euro netto miesięcznie), premię za szybki wyjazd do Niemiec, odprowadzane składki, ubezpieczenie.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7066 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Ania

Właśnie wróciłam z Niemiec. Pracowałam jako opiekunka osób starszych. Jestem zadowolona ze współpracy Polecam wszystkim.

Piotr

Mam dobre wspomnienia ze współpracy z firmą. Zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego ale tak po prostu bywa!!

Patryk

Niestety mimo ogromnych chęci, strasznie zwiodłem się na tej firmie. Kurs graficzny zaplanowany na koniec września do dnia dzisiejszego się nie odbył, przekładany z powodu braku chętnych (co w chwili obecnej wcale mnie nie dziwi). Nikt nie raczył oczywiście poinformować mnie o tym, że kurs zostaje przełożony, sam musiałem pisać i dopytywać czy się odbędzie. Oczywiście do dnia dzisiejszego nie ma żadnej reakcji ze strony firmy. Mam nadzieję, że odzyskam kwotę wpłaconą jako zaliczkę. NIE POLECAM!! Niestety strata czasu i nerwów.