Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki zgłoś się do nas!

Miejsce wyjazdu: Rosenheim

Nasz podopieczny to Pani Rose, ma 77 lat, 165 cm wzrostu i waży 116 kg. Mieszka razem ze swoim mężem. Pacjentka choruje na Parkinsona, osteoporozę, demencję, nadciśnienie, ma również problemy ze słuchem oraz nietrzymaniem moczu, dlatego korzysta z wkładek. Cierpi również na lekką depresję.

Praca opiekuna osób starszych na terenie Niemiec

Rosenheim
NIEM_732A

Obowiązki:

Głównie to obowiązki opiekuńcze: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu oraz myciu, pomoc w spożywaniu posiłków.

Oprócz tego pomoc w prowadzeniu domu, przygotowywanie posiłków i robienie zakupów.

Wymagania:

Od kandydatek wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, dobrej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.

Oferujemy:

Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, opiekę koordynatora na czas wyjazdu, indywidualny dobór ofert.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6859 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Polecam pracę w Wandoo! Super atmosfera i świetni przełożeni! Idzie się ze wszystkim dogadać! :)

Karo39

Mogę polecić pracę dla tej firmy. Moim zdaniem firma jest uczciwa, wypłaty następują zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dobry kontakt z koordynatorem i w razie problemów, rzeczywiście nie zostawiają bez pomocy. Pracuję dla tej firmy od kilku miesięcy i jak do tej pory współpracę oceniam bardzo pozytywnie :)

Beata

Jestem w pełni zadowolona z moich koron. Niska cena, jakość i wspaniałe wykonanie. Polecam protetyka Czaczkowskiego z gabinetu Cedent!