Opieki potrzebuje pani Helga, podopieczna choruje na demencję, przez co często bywa zagubiona i rozkojarzona. Seniora przeszła udar, w domu i na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Pani Helga ma cierpi również na problemy sercowo – naczyniowe.

Praca opiekuna osób starszych
NIEM_1034A

Obowiązki:

Do zadań opiekunki będzie należało dbanie o seniorkę, jej dobre samopoczucie, ale także przenoszenie podopiecznej z łóżka na wózek i z wózka na łóżko. Zadaniem Opiekunki będą również czynności związane z prowadzeniem domu, gotowanie, pranie oraz prasowanie.

Wymagania:

·         Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi

·         Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

·         Dobry stan zdrowia oraz brak nałogów

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, odprowadzane składki, ubezpieczenie.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7295 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Engeldaheim