Agencja Pracy East Power sp. z o.o KRAZ 18242. Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników.
Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej - m.in. w Niemczech, Holandii, Francji.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.

Praca Niemcy: Pracownik fizyczny Ogrodnictwo

Ehekirchen

Obowiązki:

  • Obsługa frezarki manualnej oraz ładowarki kołowej
  • Inne prace przy budowie ogrodów

Wymagania

• Doświadczenie w wykonywaniu prac fizycznych w ogrodach
      • Umiejętność murowania ścian z kamienia naturalnego
      • Znajomość obsługi frezarki manualnej, minibaggera i ładowarki kołowej
      • Prawo jazdy na pojazdy do 7,5 t z przyczepą do 2,8 t
      • Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

  • Umowę na warunkach niemieckich w oparciu o układ zbiorowy IGZ (dodatkowo płatne nadgodziny, godziny nocne, praca w święta),
  • Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin (8h/dziennie + nadgodziny),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki.,
  • Korzystną I klasę podatkową – więcej „na rękę” dzięki pracy przez naszą agencję, po pierwszym przepracowanym miesiącu organizujemy przejście III klasę podatkową,
  • Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2-3 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km.
  • Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,
  • Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech.  Zwrot kosztów za badania lekarskie. (po pierwszym przepracowanym miesiącu),
  • Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich,
  • Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

CV proszę wysłać na adres e-mail:Aplikuj

Więcej informacji pod numerami telefonów:

+48 575 440 254

+48 530 844 775

+48 575 440 345

Kontakt telefoniczny 8:30-17:00

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Ehekirchen

East Power sp. z o.o.