PRACA NIEMCY! Do 5 100 zł na rękę m-c
Drezno

ŁĄCZYMY IDEALNIE

Poszukujesz nowej pracy za granicą? Chcesz pracować blisko granicy z Polską? Masz doświadczenie w pracy fizycznej?

 Zgłoś się do nas i zacznij zarabiać według niemieckich stawek!

Wynagrodzenie od 4 700 do 5 100zł na rękę!

Oferujemy
·  legalną pracę w pełnym wymiarze czasu
·  miejsca pracy blisko granicy z Polską (możliwość zjazdów na weekendy do domu)
·  zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach (2/3 kosztów pokrywa pracodawca!)
·  opiekę polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec
·  wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)
·  pomoc w zorganizowaniu transportu

Oczekujemy
·  wysokiej sprawności fizycznej
·  chęci do długoterminowej współpracy
·  zaangażowania w wykonywaną pracę
·  stosowania się do poleceń przełożonego
·  pozytywnego podejścia do swoich obowiązków

Opis stanowiska
·  rozładunek i załadunek kontenerów  z  przesyłkami  kurierskimi
·  praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej
·  praca według ustalonego grafiku
·  praca z polskim zespołem

PRACA W SORTOWNI KURIERSKIEJ

POLSKI KOORDYNATOR

ZAKWATEROWANIE

DŁUGO – I KRÓTKOTERMINOWE KONTRAKTY

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 12001

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.

CV bez ww. klauzuli nie mogą być rozpatrywane w procesie rekrutacji teraz lub w przyszłości.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych oraz w formularzach aplikacyjnych na stronach internetowych www.idealgrupa.pl, www.idealkurier.pl, www.idealpflege.pl jest Grupa Spółek IDEAL . Z Inspektorem Ochrony Danych Grupy Spółek IDEAL można skontaktować się pisemnie, kierując korespondencję na adres Administratora Danych, lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej Administrator.Danych@idealgrupa.pl. Szczegóły zarządzania i przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności Grupa Spółek IDEAL na www.idealgrupa.pl.

Drezno

Ideal Work Sp. z o.o.