Nasza podopieczna: Pani Hella, 156 cm wzrostu, 70 kg, 87 lat.

Pani Hella potrzebuje pomocy przy poruszaniu się. Choruje na demencję, zaburzenia rytmu serca i nadciśnienie, ma również problemy z zasypianiem. Używa wkładek i pieluch. Przy jej opiece pomaga rodzina.

Praca na terenie Niemiec w charakterze opiekunki
NIEM_84A

Obowiązki:

Czynności opiekuńcze: pomoc przy jedzeniu, czuwanie w nocy, zmiana pielucho – majtek, ubieranie i rozbieranie.

Czynności dodatkowo: gotowanie, robienie zakupów, jazda samochodem, pranie i sprzątanie.

Wymagania:

Wymagamy dobrej znajomości języka, prawa jazdy, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy:

Oferujemy pokrycie kosztów dojazdu, ubezpieczenie, legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5451 podając również swoje imię, nazwisko ideklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Engeldaheim