Praca na produkcji we Francji! Od zaraz!
Paryż

Obowiązki
PRACA WE FRANCJI !

PRACOWNIK PRODUKCJI we Francji! (okolice Paryża)

OBOWIĄZKI:
- praca w rozlewni koniaku
- etykietowanie koniaku
- pakowanie produktów
- praca przy linii produkcyjnej

WYMAGANIA:
-doświadczenie na linii produkcyjnej
-sprawność
-chęć wyjazdu i zarobku

OFERUJEMY
-Umowę o pracę francuską ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne, umowa liczy się do stażu pracy)
-Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy + płatne więcej nadgodziny (około 6 dodatków do pensji co miesiąc)
-Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
-Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
-Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
-Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
-Pracę w polskim zespole
-Zorganizowany transport i zakwaterowanie
-Bezpłatny i zorganizowane dojazdy do pracy
-Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
-Wsparcie polskiego koordynatora
-100 € premii za polecenie pracownika

W celu aplikowania na stanowisko proszę wysłać CV na adres: Aplikuj lub telefonicznie pod numer telefonu: 504-402-991

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI W CV!!!
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.”

Wymagania

Oferujemy

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proszę o dodanie klauzuli w CV:
'Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości'.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Paryż

IPF