Praca na montażu, obsługa wózków widłowych, lakiernia, magazyn / SKODA – CZECHY, Mlada Boleslav, stawka od 3,000 zł do 4,300 zł
Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta z branży motoryzacyjnej, z siedzibą w Czechach, poszukuje pracowników

Mladá boleslav

Obowiązki

Stanowiska:
Monter, mechanik silników, spawacz, mechanik, blacharz, lakiernik, operator wózka widłowego, magazynier, operator maszyn CNC.

Wymagania

Chęć podjęcia pracy na terenie Czech
Mile widziane doświadczenie

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie: od 17800 CZK/miesiąc  (w przeliczeniu na złotówki od 3000 brutto do 4300 brutto/miesiąc)
- podwyżki, możliwość szkoleń
- dodatki: za nadgodziny, pracę wieczorną, nocną, święta, soboty i niedziele
- opieka polskiego koordynatora
- praca od poniedziałku do piątku, okazjonalnie w weekendy
- praca na pełen etat
- 25 dni urlopowych
- dodatek żywnościowy od pracodawcy
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, dopłata do zakwaterowania
- opieka medyczna
- darmowy ubiór roboczy oraz obuwie robocze
- udział w przyzakładowych klubach: dodatkowe zniżki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

KBTI Poland