APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy w magazynie z odzieżą.
ZAPEWNIAMY DOWÓZ Z BIAŁOBRZEG!
Miejsce pracy: Chlebnia (pod Grodziskiem Maz.)

Praca na magazynie z odzieżą -dowóz z Radomia

Radom

Obowiązki

-pakowanie, kompletowanie odzieży;
-przygotowywanie towaru do wysyłki;
-czynności magazynowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania

-chęć podjęcia stałej pracy;
-gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

-pracę od zaraz;
-długoterminowe umowy;
-dowóz do miejsca pracy;
-pracę w systemie II zmian (6-14; 14-22)
-stawkę 16,50 brutto (w tym 1,50 zł premii frekwencyjnej) dla osoby uczącej się- ok.13,50 zł netto;
-dodatek za pracę w soboty 50 zł netto;
-możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę.

Osoby zaintresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez link:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez JAGA Temp sp. z o.o. z siedzibą w Błoniu, przy ul. Powstańców 18b, 05-870 Błonie, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania”

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Radom

Jaga Temp sp. z o.o.