Praca na magazynie w Łodzi
Łódź

Zakres obowiązków

  • Praca polega na pakowaniu towarów, sortowaniu, stickerowanie” –naklejanie naklejek na towar, wprowadzeniu do systemu za pomocą skanera.

Czego oczekujemy

  • Praca nie jest fizycznie trudna, ale wymaga dokładności, zdolności manualnych, spostrzegawczości

Co oferujemy

  • Legalne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie – 16 zł ( brutto)- 12zł / godz (netto)
  • Praca  8 -  10 godzin dziennie.
  • Praca występuje  również 2-3 soboty w miesiącu.
  • Premia za zrealizowanie  zadań
  • Praca  w sobotę – dodatkowo płatna  - 50 zł
  • Zatrudnienie na podstawie  umowy zlecenia.
  • Badanie lekarskie -  nie wymagane.
  • Zakwaterowanie - 10 PLN  za  dobę.

Jak rekrutujemy

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Contrain Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Towarowej 35, 61-896 Poznań. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl
Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl
a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 221 k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Administratora.
b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Administratora.
c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy

Pełną treść klauzuli informującej o przetwarzaniu danych osobowych oraz o Państwa prawach, można znaleźć w linku: http://contrain.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/#informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych.

Łódź

Contrain