Praca na fabryce. Dużo godzin!

Dodano: 24.09.2020
Umowa o pracę
Pełny etat
2200 € / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Dla naszego niemieckiego klienta z branży mięsnej poszukujemy pracownika fizycznego do pracy przy trybowaniu mięsa.
Praca długoterminowa w wymagających warunkach dla sprawnych fizycznie !!

Dissen

Obowiązki
- trybowanie mięsa (wraz z przyuczeniem)
- dbanie o porządek na stanowisku pracy
- praca w godzinach nocnych 3:00 – 13/14:00 od poniedziałku do piątku, w soboty od 3:00 do 7/8:00 (dodatek nocny 25%)

Wymagania
Bez znajomości języka niemieckiego!
Praca w wymagających warunkach !!
Bez doświadczenia, do przyuczenia z możliwością zwiększenia wynagrodzenia !!

Oferujemy
- 10,15 Euro brutto/godzina
- około 1500 Euro netto
- możliwość przepracowania nawet 220 h miesięcznie
- możliwość zakwaterowania 250 Euro miesięcznie
- transport do i z zakładu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EdWork
sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dissen
EdWork Sp. z o.o.