Generalny wykonawca Regess sp. z o.o. szuka podwykonawców na projekty realizowane na terenie Belgii. Typowe prace budowlane – murowanie – ciesielskie – elewacje – docieplenia – instalacje sanitarne i elektryczne.

Praca na budowie#Belgia#Wysokie zarobki
Rębków

Zakres obowiązków:
- praca na budowach (apartamenty, szpitale, hotele)
- wykonywanie prac ciesielskich, murarskich, docieplenia, elewacje w systemie wentylowanym, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne

Wymagania
- doświadczenie na jednym z aplikowanych stanowisk
- własna działalność gospodarcza, A1

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania
- pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem aplikowanego stanowiska lub kontakt telefoniczny +48 510 926 234.

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Rębków

REGESS