Agencja Pracy Solanum Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach poszukuje pracowników dla swojego zagranicznego klienta.

Praca na terenie Francji, Paryż. Zatrudnienie na czas nieokreślony (obowiązuje 3-miesięczny okres próbny)

Praca Francja - Pracownik budowlany - Monter okładzin elewacyjnych - Dekarz
Paryż

Zadania
montaż okładzin elewacyjnych: drewnianych, stalowych, alu, trespat

Wymagania

  • 5-letnie doświadczenie
Mile widziane
  • znajomość języka francuskiego lub angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na wózki widłowe i zwyżki

Oferujemy

  • umowę bezpośrednio z francuską firmą
  • wynagrodzenie brutto: 15,00 euro/H
  • czas pracy: 169 H/miesiąc, możliwość nadgodzin
  • 13-tą pensję w przypadku umowy na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • darmowe zakwaterowanie
  • samochód firmowy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie Cv. Kontakt telefoniczny 606 453 876 od pn. do pt. w godzinach 9:00 do 17:00.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Paryż

SOLANUM sp. z o.o.