PRACA DLA STUDENTA! 13 zł za godzinę + nawet 20zł/h premii!

Kraków

Obowiązki:

- przedłużanie umów na usługi jednej z największych marek w Polsce,
- informowanie klientów zainteresowanych ofertą o jej szczegółach,
- doradzanie i dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy :) Wymagamy jedynie dobrej dykcji oraz chęci do pracy :)

Oferujemy:

-stawkę 13 zł brutto+prowizje zależne od Twoich -wyników. Możesz zarobić nawet 35zł/h
-elastyczne godziny- sam decydujesz kiedy pracujesz,
-rzeczywisty ROZWÓJ w ramach warsztatów kompetencyjnych i ścieżek karier,
-2 wypłaty w jednym miesiącu,
-praca w młodym zespole,
-praca w dobrej lokalizacji w Krakowie

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Toolip HR (c.8564)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).