Praca dla stolarza

Holandia

Obowiązki:

  • Praca przy budowie domów drewnianych - szkieletowych
  • Montaż konstrukcji zewnętrznych, ścian, podłóg, itp
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie jako stolarz min 1 rok
  • Mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o kierunku stolarz
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie 11.00 € brutto
  • Możliwość darmowego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu do pracy
  • Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (https://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/261474) oraz spełniające wymagane kryteria.

Do formularza należy dołączyć CV w języku angielskim.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Ona

Pracuje dla nich prawie dwa lata koordynatorzy zmieniają się co chwilę są nie kompetentnym osobami złodzieje i oszuści nie można być chorym bo co chwile wydzwaniaja ludzie pamiętajcie się i nie róbcie bledu uciekajcie od tego biura

Hugo

najgorsza agencja jaka tylko może być. Ludzie, którzy zastanawiacie się nad wyjazdem do pracy przez TNS - nie popełniajcie tego błędu, co ja i reszta i nie podejmujcie przez nich pracy! Warunki wynagradzania niejasne, wypłata skrojona do cna, nie mająca nic wspólnego z wstępnie przedstawianymi warunkami pracy będziecie dostawać jałmużnę w postaci cotygodniowych zaliczek że nie starczy wam na przeżycie. Jakiegokolwiek kwitka, rozliczenia tygodniówki i miesiąca w życiu na oczy nie zobaczycie, mają jakąś platformę na której niby możesz sprawdzić swoje rozliczenia ale jest tam taki (usunięte przez administratora) że nikt tego nie ogarnia. Mieszkania tragiczne, zwłaszcza bungalownie, obskórne, niewyposażone z niezamykanymi na klucz pokojami, więc kradzieże są nagminne. Dodatkowo wszechobecny brak internetu, przez co nie masz też kontaktu z firmą. Telefony odbierają od święta, kontaktu wymagają jedynie od ciebie jak oni czegoś chcą i ty masz coś dla nich zrobić. Wówczas nie interesuje ich, że nie odebrałeś maila, bo nie masz internetu. To nie ich problem, jak mówią. Masa ludzi została wyrzucona nagle z pracy i owych śmiesznych bungali, a firmy nie interesowało gdzie masz się podzieć i że nie masz pieniędzy. Po prostu masz godzinę na spakowanie się i opuszczenie domku. Po zakończeniu u nich pracy zapomnij o doproszeniu się o jakiekolwiek rozliczenie roczne od nich, jeśli chcesz się rozliczyć w Holandii z podatku. Żadnego kontaktu z ich strony i żadnych dokumentów nie otrzymasz. Tak działa TNS Group - wszystko co napisałem jest prawdą a gdyby opisać całość ich przestępczej wręcz działalności to by dnia zabrakło.

Rafał

Witam czy może ktoś wybiera się w następną Sobotę do pracy w Waalwik na magazynie sklepy internetowego a zamieszkać mam Lommel (Belgia)?