Praca dla stolarza

Sliedrecht

Obowiązki:

  • Praca przy budowie domów drewnianych - szkieletowych
  • Montaż konstrukcji zewnętrznych, ścian, podłóg, itp
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie jako stolarz min 1 rok
  • Mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o kierunku stolarz
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie 11.00 € brutto
  • Możliwość darmowego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu do pracy
  • Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl  oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza należy dołączyć CV w języku angielskim.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Bartosz Kost

Firma transportowa ktora ma podpisany kontrakt z t&s nieprzyjerzdza po ludzi na kwatere a jak dzwonisz do nich to mowia ci ze wyjazd byl rowno o czasie a nikogo niebylo Kost Bartosz

Moje imie i nazwiso Bartosz Kost zeby kurwy pamientaly ze sa oszustami i klamcami sciagaja polakow zeby zdzierac z nich piniadze ktorych noezarobili

Niezadowolony

Odradzam. Beznadziejna agencja niekompetentne osoby w biurach szczególnie w Polsce, problem z otrzymaniem jakichkolwiek dokumentów. Warunki mieszkalne skrajne i nic z tym nie robią. Praca zależy gdzie i jak się trafi. Nie polecam i odradzam...każda inna agencja jest lepsza od tej.