Praca dla spawacza E A MAG MIG TIG od zaraz

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
2500 - 3500 € / miesiąc
Rekrutacja zdalna

Power Jobs  GmbH  działa od prawie 20 lat na niemieckim rynku.
Zatrudniamy fachowców z całej Europy i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.
Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę i mają dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.

Berlin

Obowiązki

Spawacz  311,141,135,136,111

Miejsce pracy:Niemcy

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie  min. 2 lata
• Aktualne uprawnienia (mile widziane)
• Znajomość języka niemieckiego (mile widziana)
• Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
• Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
• Atrakcyjną stawkę godzinową  uzależnioną od kwalifikacji i znajomości języka - wynagrodzenie do 3500 Euro netto
• Dietę za każdy dzień roboczy
• Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy
• Płatny urlop wypoczynkowy od 24 do 30 dni
• Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 EURO
• Dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta  aż do 100 %
• Opiekę polskojęzycznego rekrutera
• Organizacje zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o aplikownie przez portal.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu: +49(0)2234 9276300
oraz www.power-jobs.de