W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h600 zł
    Kurs od podstaw 168 h1399 zł
    Kurs wyjazdowy
   od podstaw
3 tygodnie2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO.Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Praca dla opiekunów osób starszych
Bremen

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: Ritterhude okolice Bremen

Pani Renate (157cm wzrostu i 65kg wagi) jest osobą niesprawną fizycznie, większość czasu spędza w łóżku porusza się tylko za pomocą wózka.

Obowiązki:

Czynności związane z prowadzeniem domu to: sprzątanie, pranie, prasownie, robienie zakupów oraz gotowanie.

Czynności związane z opieka to: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:

Od opiekuna oczekujemy dobrej znajomości języka oraz doświadczenia w pracy z osobami starszymi. Konieczne jest czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

-Pracę w stabilnej firmie
-Legalne zatrudnienie u polskiego pracodawcy
-Odprowadzane składki emerytalno-rentowe oraz ubezpieczanie
-Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec
-Wyżywienie oraz zakwaterowanie
-Kurs doszkalający z języka niemieckiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 5240 oraz imię i nazwisko oraz województwo

Анна

От чистого сердца могу порекомендовать работников школы полицеальной во Вроцлаве! Мало того что работницы очень улыбчивые и профессионально подходят к своей работе, так мне ещё там же на месте посоветовали где в городе можно дёшево сделать перевод документов. Девчата рассказали какие документы нужны для оформления карты пребывания и сразу же выдали справку о статусе ученика школы . Сейчас я уже хожу на занятия и могу смело сказать что тут всё тоже на должном уровне - все материалы на месте и много практических занятий. С перспективы времени (когда я только приехала во Вроцлав и ничего не знала о оформлению документов) помощь работников школы считаю бесценной!

Monika Kowacz ImpactJob

Witam, ponieważ nie reagujecie Państwo na moje reklamacje, pozwolę sobie napisać tu kilka słów. Od dnia 19.09 na wątku dotyczącym mojej firmy, tj. ImpactJob pojawiają się regularnie szkalujące i pomawiające mnie komentarze, które mimo tego, iż są niezgodne z Państwa regulaminem, są publikowane. Na prośby usunięcia ich na podstawie zasadnego uzasadnienia są traktowane opieszale. Początkowo byłam w stanie to zrozumieć, bo mam świadomość, że takich reklamacji macie Państwo dużo. Początkowo komentarze, mimo zwłoki były jednak usuwane. Od trzech dni pojawiło się na wątku ponad 20 szkalujących mnie personalnie i wulgarnych komentarzy, które zgłosiłam od razu, ale nie doczekałam się reakcji. Dziś wysłałam do Państwa mailem wniosek z dokładnym uzasadnieniem i również spotkałam się z brakiem reakcji. Komentarze są nadal publiczne,mimo ze zgodnie z art. 212 i 216 kodeksu karnego, są one karalne. A dodatkowo w pełni niezgodne z Państwa regulaminem. Komentarze te powodują dla mnie straty materialne, a Państwa opieszałość przyczynia się niestety do szerzenia się bezpodstawnej fali hejtu w internecie. Dodatkowo wspomnę, ze wielokrotnie otrzymywałam od Państwa ofertę pakietu VIP, który umożliwia moderację ogłoszeń, z którego nie korzystałam i nie mam zamiaru korzystać. Podsumowując uważam Wasz brak reakcji za totalny brak profesjonalizmu. Z poważaniem Monika Kowacz

robol

Co to za firma która płaci pracownikowi dopiero 21 następnego miesiąca, przecież to pańszczyzna. W Angli tak też jest?