Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Miejsce wyjazdu: Wiesbaden

Opieka dla Seniora: Pani Inga ma 92 lata, w domu chodzi przy balkoniku, na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Ma problemy z przełykaniem. Jest inkontynentna i korzysta z pieluch.

Obecnie opiekuje się nią rodzina.

Praca dla opiekunki w Niemczech
NIEM_625A
Wiesbaden

Obowiązki:

Głównie to obowiązki domowe mające na celu utrzymanie ładu i porządku oraz opieka przy seniorce: m.in. ubieranie, dbanie o higienę ciała, zmiana pielucho – majtek, pomoc podczas jedzenia a także czuwanie przy Pani w nocy. Opiekunka będzie również towarzyszyć seniorce w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie (własny pokój), atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6672 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Martyna

Super atmosfera pracy

tamarka

Pracodawca bardzo w porządku. W aptece zawsze wszystko ustalone wedug harmonogramu, więc nic nasz nie mogło zaskoczyc .

Martyna

Firma z dobrą opinią jako pracodawca i taka cisza na forum to musi być dobra praca.!!