Praca dla opiekunek/opiekunów osób starszych
Dortmund
NIEM_839A

Nasz podopieczny:

Miejsce delegacji: okolice Dortmundu

Podopieczna ma 83 lata, waży 50kg i ma 161cm wzrostu. Mieszka wraz z mężem. W mieszkaniu porusza się za pomocą chodzika. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Jest po zawale, ma nadciśnienie tętnicze, osteoporozę i alergie.

Bardzo lubi czytać książki i spędzać czas z mężem przy kominku.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim opieka  nad podopieczną: pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała. Dodatkowo wstawanie do seniorki w nocy oraz prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków.

Wymagania:

Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie komunikatywnym ponieważ Pani Erika jest bardzo kontaktowa i lubi rozmowy. Dodatkowo wymagane jest doświadczenie w opiece z osobami starszymi; dodatkowym atutem są posiadane referencje, prawo jazdy oraz brak nałogów.

Oferujemy:

  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6997 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach przez GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o. o.  oraz  GoWork.pl Andrzej Koseradzki w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 47. Dane zbierane są dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji i mogą być udostępniane do GoWork.pl Andrzej Kosieradzki (z siedzibą w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 172). Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dortmund

GoWork.pl